Lemiesze i zęby sprężyste Waryński - URSUS

 

 Wiosna to dla rolnika czas wytężonej pracy, której efekty widoczne będą dopiero jesienią. Trudno wyobrazić sobie pracę w gospodarstwie rolnym bez profesjonalnego sprzętu: pługów, agregatów uprawowych i kultywatorów. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest przyspieszenie wykonywania prac na roli, które jeszcze kilka lat temu były trudne i czasochłonne. Kupując maszyny najwyższej jakości, warto zainwestować w najlepszej klasy części zamienne: lemiesze i zęby sprężyste, aby w czasie intensywnego użytkowania zminimalizować ryzyko nieoczekiwanych napraw. Profesjonalne części zamienne od sprawdzonego dostawcy – firmy Waryński - URSUS dostępne w Składnicy Maszyn Rolniczych „ROLMASZ” spełnią wymagania każdego rolnika.

   Od niepamiętnych czasów rolnicy starali się wydajnie skruszyć i mieszać glebę. Współcześnie stosowane są wysoce wydajne pługi, których podstawowym zadaniem jest przygotowanie gleby pod dalszą uprawę. Niestety każdy rolnik doświadczył sytuacji w której łamie się lemiesz czy urywa ząb w maszynie, gdy właśnie pracuje w polu. Jak się przed tym uchronić? Należy zaopatrzyć się w części robocze do pługów i agregatów wykonane z wytrzymałej stali borowej z europejskich hut. Produkty marki Waryński - URSUS, których jesteśmy dystrybutorem, przechodzą skrupulatną kontrolę jakości i są pod stałym, monitorowanym procesem obróbki. Produkty marki Waryński - URSUS to gwarancja najdłuższej eksploatacji. W naszej ofercie znaleźć można dłuta, lemiesze, płozy do polskich i zagranicznych pługów, agregatów uprawowych, kultywatorów, talerzówek i wielu mniejszych maszyn uprawowych.

 Lemiesze Waryński - URSUS podczas procesu produkcji nie są spawane, a otwory pod typowe śruby z posadzeniem kwadratowym minimalizują naprężenia i zmniejszają ryzyko pęknięć elementów podczas pracy. W trosce o dobro naszych klientów sprzedajemy lemiesze z najwyższej jakości stali borowej. Na każdy produkt marki Waryński – URSUS nasi klienci otrzymują certyfikat, a jego testy odbywają się w warunkach polowych. Lemiesze i zęby sprężyste marki Waryński – URSUS towarzyszą naszym klientom już od 5 lat.

  W ofercie posiadamy również zęby sprężyste do agregatów uprawowych i kultywatorów. Wykonane są ze stali sprężynowej wykorzystywanej do produkcji resorów oraz sprężyn spiralnych, talerzowych i pierścieniowych. Ich żywotność podczas użytkowania jest przedłużona dzięki specjalistycznej obróbce cieplnej wysokogatunkowej stali. Zęby, które posiadamy w naszej Składnicy Maszyn Rolniczych „ROLMASZ” fabrycznie malowane są proszkowo przez co zwiększa się ich odporność na warunki atmosferyczne oraz korozję.

 Zapraszamy do Składnicy Maszyn Rolniczych „ROLMASZ” znajdującej się na ulicy Okrzei 9 w Żarach. Tylko u nas znajdą Państwo części zamienne do maszyn rolniczych, lemiesze, zęby, tuleje, łożyska oraz materiały niezbędne do naprawy maszyn.

 Przyjdź, wypróbuj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.